Układanie parkietów i podłóg drewnianych

Specjalnością naszej firmy LubParkiet jest układanie parkietu i układanie desek podłogowych. W tej dziedzinie posiadamy ponad 25 lat doświadczenia, dlatego zapewniamy klientom obsługę na najwyższym poziomie. Naszym celem jest stworzenie dla Państwa wyjątkowej podłogi w domu, mieszkaniu czy w firmie – posiadamy wszystko, co potrzebne jest do zagwarantowania całkowitej satysfakcji z wykonanych usług!

Układamy parkiety i deski podłogowe dla klientów, którzy zdecydowali się na ich zakup w naszym sklepie, a także dla tych, którzy nabyli materiały we własnym zakresie. Prace realizujemy od podstaw – rozpoczynamy od dokładnego przygotowania podłoża, na życzenie wraz z wylewkami, poprzez montaż wybranych materiałów na podłogę i listew, po finalne szlify i dokładne uprzątnięcie wnętrza.

W naszej firmie układamy:

parkiety
podłogi klejone
podłogi drewniane na legarach
podłogi z paneli drewnianych
parkiety wersalskie
mozaiki

Do każdego zlecenia pochodzimy w sposób indywidualny, co powoduje, że możemy spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Doradzamy, dysponujemy nowoczesnym zapleczem, nasi pracownicy są osobami przeszkolonymi i wykwalifikowanymi, które wykonują prace bardzo dokładnie i terminowo. Na wszystkie wykonane przez nas prace montażowe dajemy gwarancję.

Pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, także z kosztami obsługi, prosimy o kontakt, Odpowiemy wyczerpująco i przedstawimy bliżej nasz cennik.

LubParkiet – podłogi drewniane, parkiety – Warszawa, Lublin, cała Polska – zapraszamy do wybrania naszych usług!