O NAS KRÓTKO I NA TEMAT

O firmie

Nasza firma LubParkiet specjalizuje się w sprzedaży i montażu parkietów i innych podłóg drewnianych, a także w ich renowacji. Również wykonujemy schody, tarasy drewniane, boazerie, meble na zamówienie. Od ponad 25 lat gwarantujemy naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę w miastach Lublin i Warszawa, ale również docieramy do innych miejscowości. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić także wszystkie Państwa wymagania!

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy i instytucje. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Naszą misją jest doradzić i wykonać taką podłogę, która będzie dopasowana do stylu życia, gustu oraz potrzeb użytkowników.

Naszą firmę cechują:

wieloletnie doświadczenie w branży
zamiłowanie do drewna
kompleksowa obsługa
profesjonalizm i rzetelność
przystępne ceny

Niezależnie od tego, czy planują Państwo wykończenie drewnem całego domu, czy potrzebują fachowców w dziedzinie renowacji drewna, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy, umiejętnościom, nowoczesnemu zapleczu i wykwalifikowanym pracownikom zapewniamy usługi na tak wysokim poziomie.

Pytania?

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi pracami, chcą Państwo zamówić układanie parkietu czy odnawianie schodów, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Nasi pracownicy będą mogli odpowiedzieć wyczerpująco, doradzić i przedstawić wstępną wycenę.

LubParkiet – sprzedaż i układanie parkietu, cyklinowanie – Warszawa, Lublin i cała Polska – zapraszamy Państwa do wybrania naszych usług!