Renowacja schodów

Schody wykonane z drewna naturalnego, podobnie jak podłogi, są narażone na uszkodzenia w wyniku użytkowania. Na szczęście, możliwa jest renowacja schodów, która pozwala im na przywrócenie świetności sprzed lat.

W naszej firmie LubParkiet zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie renowacji schodów drewnianych. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w tej dziedzinie i zapewniamy klientom obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki nowoczesnemu zapleczu, na które składają wysokiej klasy cykliniarki bezpyłowe oraz szlifierki brzegowe – kątowe jesteśmy w stanie odnowić każdego typu schody z drewna. Stosujemy również sprawdzone środki chemiczne – grunty, lakiery.

Renowacja schodów przeprowadzana jest etapami:

przygotowanie podłoża z wykorzystaniem cykliniarek czy szlifierek z odpowiednio dobranymi papierami ściernymi
w przypadku ubytków wykonuje się szpachlowanie z wykorzystaniem specjalnych preparatów i pyłu drewnianego, dlatego po zaszpachlowaniu ubytki nie wyróżniają się na tle drewna
polerowanie schodów pozwala na uzyskanie gładkiej, jednolitej powierzchni
pokrycie podłogi odpowiednimi produktami – lakierowanie lub olejowanie
istnieje także możliwość nadania schodom drewnianym nowego odcienia poprzez zastosowanie odpowiednich bejcy

Nasi pracownicy zadbają o to, aby renowacja schodów została wykonana profesjonalnie, kompleksowo i szybko. Zapewniamy jednocześnie atrakcyjne ceny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Warszawie, Lublinie i okolicznych miejscowościach.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!