Budowa schodów drewnianych

Schody drewniane najczęściej wybierane są do domów jednorodzinnych – wyróżniają się atrakcyjnym, szlachetnym wyglądem kreowanym przez naturalne drewno, wyjątkową trwałością i możliwością renowacji, a także można wpasować je w każdą aranżację – zarówno klasyczną, jak i nowoczesną. W naszej firmie LubParkiet zapewniamy klientom kompleksowe usługi w zakresie budowy schodów drewnianych – jesteśmy gotowi do pomocy w wykonaniu dla Państwa najlepszych schodów na zamówienie!

Zajmujemy się kompleksową obsługą, która rozpoczyna się od pomiaru miejsca montażu. Wykonujemy projekty, wyceny, a także prowadzimy układanie schodów różnych typów. Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości drewno – jesionowe, dębowe, bukowe, a także gatunków egzotycznych. Możemy połączyć je także z dekoracyjnymi elementami ze stali nierdzewnej, szkła czy elementami kutymi.

Dla klientów wykonujemy:

 schody samonośne
schody gięte
schody na wylewkach betonowych
schody o konstrukcji policzkowej
schody osiodłane – nakładane
schody dywanowe
schody bolcowe
schody na słupie centralnym – schody spiralne
i inne

Doradzimy!

Jeżeli nie są Państwo zdecydowani co do konkretnego typu konstrukcji, możemy doradzić w doborze najlepszych rozwiązań. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy wiemy, jak dostarczyć Państwu najlepszą obsługę z gwarancją zadowolenia. Jednocześnie zapewniamy terminowość, rzetelność i przystępne ceny. Nasze siedziby znajdują się w Lublinie i w Warszawie, ale obsługujemy także klientów z innych miast.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa usług – zapraszamy do zamówienia schodów w LubParkiet!